Оптоелектронний вимірювальний канал до кварцевого деформографа

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України
Відділ сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

Описано оптоелектронний вимірювальний канал до кварцового деформографу, що забезпечує якісну реєстрацію сейсмотектонічних і приливних деформацій.

1. Латынина Л.А., Юркевич О.И., Вербицкий Т.З., Игнатышын В.В., Бойсарович И.М. О характере современных движений в районе Берегово по данным деформационных наблюдений. - В кн.: 1-ша Українська наукова конференція "Комплексні дослідження сучасної геодинаміки земної кори". Львів. 1993, с36.
  2. Т. Вербицький, В. Ігнатишин, Л. Латиніна, О. Юркевич. Сучасні деформації земної кори Берегівської горстової зони. - Геодинаміка 1998, №1, с. 118-120.
  3. Л.А. Латынина. Н.А. Жаринов, M.B. Крамер, И. В. Савин, И. А. Широков. Методические рекомендации по исследованию деформационных предвестников землетрясений. - Москва, ИФЗ АН СССР, 1988, 81 с.
  4. А. Назаревич, Л. Назаревич. Параметричний сейсмогеоакустичний моніторинг геодинамічних процесів. - Збірник тез міжнародного симпозіуму "Геоінформаційний моніто­ринг навколишнього середовища". Алушта, 1996, с 13.
  5. Назаревич А.В. Експериментальні дослідження спектрально-часової структури варіацій параметрів пружних хвиль в масивах гірських порід. Автореф. дис. канд. фіз.-мат. наук. Київ. 1997,24 с.
  6. А. Назаревич, Л. Назаревич. Спектрально-часові характеристики сейсмогеоакустичннх аномалій - провісників катастрофічних геодинамічних явищ. - Збірник тез другого симпозіуму "Геоінформаційний моніторинг навколишнього середовища". Алушта 1997 с.34-37.
  7. О. Кендзера, Т. Вербицький, С.В ербицький, Ю. Вербицький. Цифровий сейсмограф для регіональних спостережень та результати його випробувань. - Геодинаміка, 1998, №1 с. 120-126.