Розробка 3D магнітної моделі земної кори Східно – Європейського кратону з врахуванням сферичності землі

Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

Розроблено 3D магнітну модель земної кори східно – європейської платформи з врахуванням сферичності Землі.

1. Коваленко-Завойський В.М. Іващенко І.М. Математичне забезпечення інтерпретації поля ΔBa регіональних магнітних аномалій // Геофизич. журн.—2006 .—т.28., №5.— С.18—30.
  2. Орлюк М.І., Марченко А.В. Картографічне забезпечення розробки 3D магнітної моделі земної кори Східно-Європейської платформи (з врахуванням сферичності Землі)//Геофізичні технології прогнозування та моніторингу геологічного середовища. Матеріали наукової конференції 6-10 жовтня 2008р., Львів.—С. 154
  3. Пашкевич И.К., Марковский В.С., Орлюк М.И., Елисеева С.В., Мозговая А.П., Таращан С.А. Магнитная модель литосферы Европы . — Киев:Наук.думка,1990. — 168 с.
  4. Irina M. Artemieva1 and Walter D. Mooney. Thermal thickness and evolution of Precambrian lithosphere:A global study//Journal of geophysical research, vol. 106, no. B8, Pages 16, 387 –16,414, August,2001.