драйвер

Ефективність заходів щодо запобігання дорожньо-транспортним пригодам: огляд сучасних стратегій та підходів

Ця стаття присвячена дослідженню проблеми дорожньо-транспортних пригод та огляду сучасних стратегій та підходів, спрямованих на їх запобігання та зменшення. Значимість цієї проблеми полягає в тому, що здоров’я учасників дорожнього руху та безпека руху транспортних засобів на дорогах є однією з найважливіших глобальних суспільних проблем, особливо в умовах постійного зростання кількості транспортних засобів та темпів життєдіяльності міст. Стаття розглядає різні аспекти профілактики дорожньо-транспортних пригод, включаючи правові, технічні, психологічні та освітні заходи.

Дослідження розподілу кореспонденцій транспортних засобів вулично-дорожньою мережею міст

Проблеми управління дорожнім рухом у великих містах ускладнюються тим, що збільшення інтенсивності руху транспортних засобів істотно перевищує пропускну здатність вулично-дорожньої мережі. Це призводить до насичення вулично-дорожньої мережі, що негативно позначається на її функціонуванні. В цій статті наведено аналіз  питання щодо поліпшення якості дорожнього руху за рахунок прогнозування інтенсивності руху після упровадження заходів із організації руху транспортних засобів.

Міжнародний досвід післявоєнного розвитку економіки: уроки для України

The article is devoted to issues of developing Ukrainian economy after the war. Damage for Ukrainian economy in 2022 after the aggression of the russian federation in 2022 is enormous. Economic consequences of aggression of the russian federation for Ukraine are comparable to consequences for other countries in XX century after the wars. This fact causes the expediency of studying and using experience on the mentioned countries concerning development of their postwar economies.

Вплив гірських умов руху на функціональний стан водія автобуса

Забезпечення транспортного процесу потребує належної взаємодії всіх ланок системи “водій – автомобіль – дорога – середовище” та її підсистем. У цьому випадку водій часто виступає “слабкою” складовою системи, а його дії можуть призводити до зниження рівня безпеки учасників дорожнього руху. Треба зазначити, надійність роботи водія можуть розглядати як ймовірність його безвідмовного та безпомилкової роботи, а також як належний рівень функціонування його регуляторних механізмів.