комп’ютерні мережі

Розроблення методу дослідження кіберзлочинів за типом вірусів-вимагачів з використанням моделей штучного інтелекту в системі менеджменту інформаційної безпеки критичної інфраструктури

У цій статті автори зосередили увагу на аналізі можливостей застосування моделей штучного інтелекту для ефективного виявлення та аналізу кіберзлочинів. Розроблено та описано комплексний метод із використанням алгоритмів штучного інтелекту, таких як Випадковий ліс та Ізоляційний ліс, для виявлення програм-вимагачів, які є однією з основних загроз для систем управління інформаційною безпекою (ISMS) у сфері критичної інфраструктури.

Еволюційне моделювання і візуалізація комп’ютерних мереж у середовищі PROCESSING

Наведено дослідження комп’ютерних інтернет-мереж на основі концепції статистичної фізики складних мереж, теоретичні обґрунтування та симуляції з використанням математики як інструменту та мови аналізу, розглянуто методику та здійснено моделювання росту та структуризації локальних мереж, результати якого узгоджуються з емпіричними даними.

Модульний мережний інтерфейс для розподілених інформаційних навігаційних систем

У статті проведено об’єктно-орієнтований аналіз за допомогою, якого визначаємо поставлене завдання, визначаючи класи і об’єкти, які складають мережний інтерфейс. При об’єктно-орієнтованому проектуванні я знаходжу методи, які дозволяють розділити мережний інтерфейс на універсальну і спеціальну частини. При практичній реалізації ми виділяємо і обробляємо структури і типи поведінки різних об’єктів, які будуть однаковими і об’єднуємо їх в універсальну частину мережного інтерфейсу.

Ймовірнісне моделювання процесів кластеризації комп’ютерних мереж

In this work there is given the probabilistic visualization of modeling of nucleation and clustering of local computer network. The developed model allows the network to obtain images of different initial conditions and dynamically visualize the process of structuring.

Узагальнена модель еволюції мережевого ансамблю в умовах дестабілізаційних загроз

Розроблено нову математичну модель генерування структури локальних комп’ютерних мереж та узагальнену модель еволюції мережевого ансамблю в умовах дестабілізаційних загроз, розв’язано задачу про стійкість мереж до випадкових та спрямованих атак.