польська філософія

Казимир Твардовський: від локальної філософської школи до глобального визнання. Рецензія монографії: “Rozum i wola. Kazimierz Twardowski i jego wpływ na kształt kultury polskiej XX wieku”. Jacek Jadacki (red.). Lublin: Wydawnictwo Academicon, 2021. 574 s.

Нова колективна монографія про засновника Львівсько-Варшавської школи Казимира Твардовського за редакцією професора Варшавського університету Яцека Ядацького поглиблює наше знання про цю видатну постать польської культури та науки. У ній Казимир Твардовський постає як багатогранна особистість: патріот, філософ, вчитель, науковець.

Огляд Міжнародного симпозіуму “Спадщина Казимира Твардовського” (24-26 жовтня 2019, Варшава, Польща)

У Варшаві відбувся Міжнародний симпозіум “Спадщина Казимира Твардовського”, організований Комітетом філософських дисциплін, Польською академією наук, Інститутом філософії Варшавського університету, Інститутом філософії Університету імені Казимира Великого у Бидґощі та Львівським філософським товариством імені Казимира Твардовського.Симпозіум, який є частиною проєкту “Неопубліковані праці Казимира Твардовського” та фінансований Національною програмою розвитку гуманітаристики, зібрав дослідників Львівсько-Варшавської школи з Польщі, Ірландії, Нідерландів, Австрії, України, Бельгії та Казахста