вільнопрограмований логічний контролер

Дослідження структури головного регулятора мультикомпресорної установки для одержання стисненого повітря

Стиснене повітря є важливим енергоносієм для ряду виробництв. Вони приводять в рух різноманітні виконавчі механізми, які розвивають великі зусилля при значних переміщеннях і високій швидкодії. При цьому розміри цих механізмів відносно невеликі, конструкція проста і надійна, і вони можуть бути виконані для застосування в харчових і фармацевтичних технологіях. Системи для одержання стисненого повітря є одним з найбільших споживачів електричної енергії на таких підприємствах.

Про практичну підготовку морських інженерів в лабораторії електромеханічних систем

У даній статті розглядаються методи і можливості використання сучасного лабораторного обладнання на основі технологій ПЛК-управління і частотно-регульованих приводів в навчальному процесі Національного університету «Одеська морська академія» для підвищення якості підготовки суднових електромеханіків і інженерів-механіків.

Вибір структурної схеми системи керування мультикомпресорною установкою для одержання стисненого повітря

Системи для одержання стисненого повітря є необхідною складовою більшості підприємств, і вони є одним з найбільших споживачів електричної енергії. Дослідження перехідних процесів роботи цих установок є необхідною передумовою при створенні нових більш ефективних алгоритмів роботи систем керування мультикомпресорними установками. Результати розробки та дослідження алгоритмів роботи систем керування мультикомпресорними установками розглядаються в цій статті.