Травень 11 - 12, 2017

Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи

QM-2017

Львів, Україна

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІI Міжнародної науково-практичної конференції пам’яті професора Петра Столярчука «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи», яка відбудеться 11-12 травня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі в конференції запрошуються: представники підприємств (організацій), студенти, аспіранти, докторанти, викладачі й співробітники ВНЗ, вчені та всі охочі.

Для участі у роботі конференції необхідно до 29 березня 2017 року на адресу оргкомітету надіслати заявку, тези доповідей, копію квитанції про сплату організаційного внеску. Електронну версію заявки, тез та квитанції надіслати на електронну адресу: Qmconference@ukr.net або подати, зареєструвавшись на сайті.

Тези доповідей будуть опубліковані до початку роботи конференції.

Планується проведення виставки, під час якої учасники конференції зможуть презентувати свою продукцію та послуги, що дасть змогу налагодити нові ділові контакти, ознайомитись з новітніми рішеннями та знайти вигідні пропозиції.

У межах роботи конференції буде діяти студентська секція.