ІНВАЗІЯ В АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНУ СТРУКТУРУ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІСТОРИЧНОГО АРЕАЛУ МІСТА СТРИЙ

Національний університет «Львівська політехніка» кафедра дизайну та основ архітектури
Lviv Polytechnic National University

Проаналізовано ступінь збереженості архітектурно-містобудівної структури центрального історичного ареалу міста Стрий. Досліджено цінність окремих об’єктів, які претендують на пам’ятко-охоронний статус. Здійснено аналіз інвазії в архітектурну забудову та її містобудівну структуру сучасними малопрофесійними будівлями, урізанням парцель відповідно до історичних кадастрів. Запропоновано створення музею під відкритим небом у центральній частині Стрия.

Prochaska A. (1926) Historja miasta Stryja. –  Lwów. –  S. 76.

Kohn G.(1880) Pierwsze wrażenia z dłuższej wycieczki po kraju. –  Sambor. –  S. 78.

Kowalczuk M. (1892)  Szkic projektu ustawy budowniczej. – Lwów. – S. 67.

DBN A.2.2-14-2016. The composition and content of scientific and project documentation for the restoration of architectural monuments and urban planning. - K: Ukrakhbudinform, 2017.

State archive of Lviv region. – F. 1059. – Op. 1. – Sрr. 1285.

State archive of Lviv region. – F. 1060. – Op. 1. – Sрr. 74.