Для участі у конференції та публікації матеріалів доповідей необхідно до 10 вересня 2024 року на електронну адресу cissconference@lpnu.ua надіслати:
- матеріали доповіді, оформлені згідно вимог (назва файлу у форматі: 1_Prizvysche_I_P_conf, де 1 – номер тематичного напряму);
- заявку на участь у конференції (назва файлу у форматі: 1_Prizvysche_I_P_zayavka, можна завантажити на сайті конференції);
- (за бажанням) розширені матеріали доповіді із вказаним виданням для публікації, оформлені відповідно до вимог цього видання
ВАЖЛИВО! Обов’язковою вимогою публікації матеріалів є представлення доповіді на конференції одним із співавторів.
! Студенти та аспіранти оформляють публікацію у співавторстві зі своїм науковим керівником.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДЕЙ
Обсяг робіт повинен становити 2-3 сторінки (зі списком використаних джерел). Остання сторінка повинна бути заповнена хоча б на 80%. Матеріали доповідей повинні відповідати науковій тематиці конференції та можуть бути підготовлені одним або декількома авторами. Від одного автора можна подати не більше трьох матеріалів.
У роботі повинно бути висвітлено актуальність дослідження, використані методи і матеріали, результати проведених досліджень, їх практичну цінність та зроблено висновки.
Мова публікації – англійська.
Відповідальність за зміст матеріалів та орфографію несуть автори!
Набір тексту повинен здійснюватися в текстовому редакторі MS Word з розширенням .doc або .docx. Формат сторінки – А4 (210 мм, 297 мм); параметри полів: зверху, знизу, внутрішнє та зовнішнє – 2 см. Шрифт – Times New Roman; кегль – 12; міжрядковий інтервал – одинарний; абзацний відступ – 1,25 см.
Оформлення списку використаних джерел наводиться у кінці тексту курсивом (слова “Cписок використаних джерел” не ставляться). Використані джерела подаються в порядку посилань на них у тексті та оформлюються згідно з правилами APA.
Матеріали доповідей, які не відповідатимуть вимогам щодо їх оформлення або надіслані пізніше вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду!
Порядок оформлення:
1-й рядок – повне ім’я автора / співавторів (жирний шрифт, 12 пт). Вирівнювання – зліва.
2-й рядок – місце роботи, місто, країна, e-mail (курсив) Вирівнювання – зліва.
3-й рядок – пустий рядок.
4-й рядок – назва доповіді (верхній регістр, жирний шрифт). Вирівнювання – по центру.
5-й рядок – пустий рядок.
З 6-го рядка – основний текст.
Через один рядок – поданий список використаних джерел.
ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ
Taras Ivanchuk1, Hanna Deles2
PRESENTATION TOPIC
Text
1. Mazza D, Tarchi D, Juan A. (2022). Advanced technologies in smart cities. Energies, 15(13): 4764: 1–3. https://doi.org/ 10.3390/en15134764 |
ПУБЛІКАЦІЯ ТА ІНДЕКСУВАННЯ РОЗШИРЕНИХ МАТЕРІАЛІВ
За рекомендацією Програмного Комітету, розширені матеріали доповідей, які пройшли експертну рецензію та ретельну оцінку, можуть бути опубліковані у фаховому виданні “Український журнал інформаційних технологій” або на ceur-ws.org, а також у Springer (на етапі домовленості).
Розширені роботи у видання “Український журнал інформаційних технологій” слід подавати відповідно до вимог журналу.
Підготовка розширених робіт для подання в CEUR
- Формат і стиль мають відповідати шаблону CEUR, макети оформляти 1 стовпцем (див. CEUR-Template-1col). Приклад форматування з короткими поясненнями можна завантажити за посиланням. Мінімальний обсяг – 10 сторінок. Матеріали слід подавати у форматі WORD та PDF. Вимагається, щоб кожна стаття мала хоча б одного автора з принаймні 5 статтями, переліченими в системі DBLP!
-
Стаття має бути оригінальною, тобто не публікуватися в попередніх збірниках.
-
Відповідальність за подання статей у потрібних форматах і стилях несуть автори. У разі невідповідності шаблону CEUR Програмний комітет залишає за собою право відхилити статтю, навіть якщо вона була успішно рецензована.
-
Стаття повинна представляти авторську розробку та містити нові рішення проблеми, що стосується теми конференції.
-
Стаття має бути підготовлена англійською мовою та ретельно перевірена орфографією перед подачею на перевірку.
-
Статтю необхідно виправити з урахуванням зауважень, зауважень і рекомендацій рецензентів.
-
Кожен документ має супроводжуватися Авторською угодою, належним чином заповненою та підписаною відповідно до вимог CEUR-WS.org. Шаблон авторської угоди буде надіслано Оргкомітетом разом із повідомленням про прийняття доповіді. Авторська угода заповнюється та підписується від руки та подається у форматі pdf у вигляді фотографії або скан-копії. Це одна з головних вимог CEUR-WS.org.
-
Відсутність, неправильне заповнення або неподання авторської угоди у визначений Програмним комітетом термін буде підставою для відхилення статті Програмним комітетом.
-
Вимоги до авторів
-
Відповідно до вимог CEUR-WS.org, принаймні один автор подання повинен мати принаймні 5 статей, перелічених у DBLP.
(1) Враховуйте лише рецензовані статті! Наприклад, статті ARXIV зазвичай не рецензуються.
(2) Не включайте документи CEUR-WS у відбиток DBLP
(3) Не включайте дані з інших джерел бібліографії, таких як SCOPUS. Використовуйте лише DBLP!
Щоб перевірити кількість своїх робіт у DBLP, перейдіть на сайт DBLP: https://dblp.uni-trier.de/pid/77/11070.html
Нова неофіційна та непублічна вимога CEUR: автори мають бути розміщені в порядку їх номерів у DBLP. Ми рекомендуємо, щоб автор статті був автором із найбільшим DBLP і був розміщений як перший автор.
- Один із авторів повинен бути не нижче кандидата наук.
- Студенти та аспіранти можуть бути включені як співавтори за умови, що вони брали участь у дослідженні / або експериментах, описаних у статті.
- Вимоги до тематики робіт
- Відповідно до вимог CEUR-WS.org, усі доповіді, подані на конференцію, мають бути присвячені комп’ютерним наукам.
-
Переважна більшість документів, включених до матеріалів, має принаймні одного автора з факультету комп’ютерних наук та/або має ступінь комп’ютерних наук (або пов’язану дисципліну, таку як інформаційні системи, бізнес-інформатика).
-
Відповідно до вимог CEUR-WS.org, тема дослідження має бути безпосередньо пов’язана з комп’ютерними науками, інформаційними системами та інформаційними технологіями.
-
Остання сторінка роботи повинна бути заповнена не менше ніж на 80%.
-
Назва статті не повинна бути надто довгою (макс. 13 слів, включаючи THE, IN, FOR тощо) і повинна суворо відповідати результатам дослідження, описаного в статті.
-
Список літератури повинен включати 10 і більше позицій. Принаймні 70% з них мають бути джерелами, опублікованими за останні 3-5 років. Показник самоцитування (посилання автора на свої публікації) не повинен перевищувати 10%.
-
Переважну більшість у списку літератури мають становити іноземні джерела . У випадку неанглійської літератури автори повинні надати транслітерацію або транслітерацію з перекладом у квадратних дужках.
-
Більшість джерел, наведених у списку літератури, мають бути періодичними виданнями (статтями в журналах). Необхідно звести до мінімуму посилання на неперіодичну літературу, наприклад підручники.
-
Цифри, діаграми та зображення мають бути високої якості для відтворення в процедурах CEUR-WS. Усі графічні матеріали мають бути з відповідними написами.
-
Усі скорочення, якщо такі є, потребують попереднього розширення. Літери і цифри у формулах і фрагментах формул у тексті мають бути однакового розміру.
-
Виноски та номери сторінок у статті повинні бути відсутні. Нижні колонтитули, крім першої сторінки, повинні бути порожніми. Нижній колонтитул на першій сторінці оформлено за шаблоном CEUR-WS.
- Максимально допустимий рівень плагіату / самоплагіату становить 20% зі списком літератури або 10% без списку літератури. Якщо рівень плагіату або самоплагіату перевищує максимально допустимий рівень, Програмний комітет залишає за собою право відхилити статтю без пояснень, навіть якщо вона була успішно рецензована. Усі запозичення повинні мати посилання на відповідні джерела!
-
Рівень самоцитування кожного джерела не повинен перевищувати 3% з обов'язковим посиланням на джерело.