Вплив молекулярної маси полівінілпіролідону на адгезійну здатність композицій

Земке В., Чопик Н., Бурча Т.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра хімічної технології переробки пластмас

The influence of concentration of polyvinylpyrrolidon water solution with different molecular mass on the value of wetting angle with the use of underlayer of different nature was researched. The correlation of adhesion to cohesion work for all compositions was calculated.

1. Берлин А.А., Басин В.Е. Основы адгезии полимеров. – М.: Химия, 1974. – 392 с. 2. Вакула В.Л., Притыкин Л.М. Физическая химия адгезии полимеров. – М.: Химия, 1984. – 224 с. 3. Зимон А.Д. Жидкости и смачивание. – М.: Химия, 1974. – 413 с. 4. Касьян Е.Є. Адгезійно-когезійні взаємодії в системі шкіра-покриття // Вісник Хмельницького національно університету: “Технічні науки. – 2009. – №2. – С. 136–142. 5. Практикум по высокомолекулярным соединениям / под ред.                     В.А Кабанов – М.: Химия, 1985. – 224 с. 6. Суберляк О.В., Баштанник П.І. Технологія переробки полімерних та композиційних матеріалів. – Львів: Растр-7, 2007. – 376 с.