Аналіз та інтерпретація сейсмічних розрізів за допомогою системи комп’ютерної математики MATLAB для сейсморозвідки

Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л. М. Литвиненка НАН України

Стаття присвячена дослідженням у питаннях сучасного пошуку та розвідки корисних копалин, який складається з ряду послідовних стадій досліджень, описаних у роботі. На кожному етапі вирішується конкретне коло питань, пов’язаних з вивченням особливостей родовищ нафти і газу, закономірностей їх виявлення, а також місць розташування. Представлено аналіз та інтерпретаціяю сейсмічних розрізів з використанням системи комп’ютерної математики MATLAB для сейсморозвідки.

1. Хмелевской В.К. Геофизические методы исследования земной коры. Кн. 1. – Дубна: Международный университет природы, общества и человека "Дубна". – 1997.
2. Гурвич И.И., Боганик Г.Н. Сейсмическая разведка. – М.: Недра, 1980.
3. Дьяконов В.П. МАТЛАБ 6: учебный курс – СПб.: Питер. – 2001.
4. Потемкин В.П. Система инженерных и научных расчетов МАТЛАБ 5-х, в 2-х т. Том 1. – М.: ДИАЛОГ, МИФИ. – 1999.
5. Зеленський К.Х., Ігнатенко В.М., Коц О.П. Комп’ютерні методи прикладної математики. – К.: Академпереодіка. – 2002.