Перспективи розвитку системотехніки на багатовимірних ідеальних комбінаторних конфігураціях

2011;
: cc. 36 - 40

В. Різник1,2

1 Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем
2Технологічно-природничий університет, м. Бидгощ (Польща)

Окреслено перспективи розвитку прикладної теорії багатовимірних комбінаторних конфігурацій – багатовимірних ідеальних кільцевих в’язанок (ІКВ). Запропоновано наукові основи теорії оптимальної багатовимірної системотехніки. Розкриваються нові можливості застосування багатовимірних ІКВ в інформаційних технологіях, які ґрунутються на математичному апараті сучасної комбінаторної теорії.

Perspectives for development of multidimensional combinatorial configurations applied theory – multidimensional Ideal Ring Bundles (IRBs) are considered. The scientific basis for development of the technologically optimum systems engineering theory is suggested, and new possibilities for apply of the multidimensional IRBs into information technologies based on the mathematical apparatus of contemporary combinatorial theory are discovered.

1. Польшаков В.І., Богдан М.В. Концепції сучасного природознавства: Навч. посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2004. – 178 с.
  2. Різник В.В. Синтез оптимальних комбінаторних систем. – Львів: Вища школа, 1989. – 168 с.
  3. Грин 3.Б. Элегантная Вселенная. Суперструны, скрытые размерности и поиски окончательной теории: Пер. с англ., / Общ. ред. В. О. Малышенко. — М.: Едиториал УРСС, 2004. — 288 с.