Інтелектуальні засоби організації сайтів шкіл на базі cms drupal

2010;
: сс. 201-209

Марковець О.В., Пелещишин А.М., Форкун Ю.В., Делечук Д.В.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра інформаційних систем та мереж

Розглянуто популярні засоби організації сайтів шкіл та визначено перелік вимог для їх реалізації. Детально описано роботу підсистеми створення сайтів та підсистеми єдиного каталогу сайтів. Визначено основні задачі, для розв’язання яких застосовують інтелектуальні засоби організації сайтів шкіл.

1. Думанський Н.О. Інтелектуальна система пошуку та збирання інформації з тематичних Веб-ресурсів / Н.О. Думанський, О.В. Марковець // Інформаційні системи та мережі: Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2009. – №631. – С.101–106.2. Калянов Г.Н.
CASE. Структурный системный анализ. – М.: Лори, 1996. 3. Byron A Using Drupal / Byron A., Berry A., Haug N., Eaton J., Walker J, Robbins J. – 2008. – 496 p.4. Вандюк Д. CMS Drupal. Руководство по разработке системы управления сайтом / Вандюк Д. – М.: Вильямс, 2009. – 576 с