Забезпечення процесу візуалізації даних у середовищі відкритих систем

Басюк Т. М.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра інформаційних систем та мереж, E-mail: btaras@rambler.ru, basyuk.ism@gmail.com

Описано особливості проведення процесу відображення даних, представлених у матричній формі на площині. Проаналізовано відомі методи візуалізації даних та визначено відсутність механізмів із коректного відображення даних, представлених матрицями із забезпеченням критеріїв візуалізації. З огляду на те було запропоновано методики: відображення ідентифікаційних міток; моделювання міжвершинних відстаней та розташування вершин з погляду зручності сприйняття та оцінювання. Здійснено функціональну реалізацію системи згідно з профілями побудови відкритих гетерогенних систем.