18 - 19 червня, 2019


Міжнародна науково-практична конференція «Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід країн Вишеградської групи»

SPNMRP 2019

Львів, Україна

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції
«Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід країн Вишеградської групи»

Дата проведення заходу: 18-19 червня 2019 р.
Місце провдення: м. Львів (головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», актова зала, м. Львів, вул. С.Бандери, 12).
Робочі мови конференції: українська та англійська.
Форма участі: очна/заочна.
Реєстрація учасників: 18 червня 2019 року о 10.00 год.
Термін надсилання статті до колективної монографії: до 20.05.2019 р.

 

 

Метою конференції є розгляд різних підходів до провадження політики захисту прав національних меншин в Україні та країнах Вишеградської групи, виявлення проблем і загроз у сфері реалізації етнополітики сучасними європейськими державами, а також вироблення рекомендацій для владних інститутів щодо їх попередження та запобігання.

Конференція відбуватиметься на засадах мультидисциплінарного підходу, що створить ефективну дискусійну платформу для обговорення ключових здобутків і головних викликів у сфері захисту прав національних меншин в Україні та державах ЄС, зокрема, у країнах Вишеградської групи, а також забезпечить дієву комунікацію між науковими центрами, інститутами громадянського суспільства та органами державної влади.

Завданням конференції є висвітлення, апробація та популяризація наукових досягнень вітчизняних і закордонних дослідників, представлення кращих державних практик у сфері захисту прав національних меншин, надання рекомендацій для органів державної влади із врахуванням пропозицій представників національних меншин.

До участі у конференції запрошуються представники наукових кіл, громадянського суспільства, органів державної влади, іноземних держав та міжнародних організацій, ЗМІ, а також усі зацікавлені особи.