інтерференція

Features of Building Wireless Computer Networks to Increase Noise Immunity

The paper analyzes existing types of wireless computer networks, technologies, standards, and potential types of interference. Based on this analysis, a classification of wireless information transmission methods has been proposed, taking into account their parameters and task specificity. The primary issues affecting interference resistance in wireless networks have been highlighted. Technical features, advantages, and limitations of each type have been examined, along with their suitability for various scenarios and operational environments.

Випадки порушення гарантій незалежності суддів з боку правоохоронних органів та фізичних осіб

Європейська хартія про статус суддів закріплює за кожним суддею «право на оскарження», якщо він / вона вважає, що існує загроза його / її незалежності або незалежності правового процесу або ця незалежність якимось чином порушується, і в такому випадку він / вона може передати розгляд незалежному органу. Це означає, що судді не залишаються беззахисними у випадках посягань на їхню незалежність.

Порівняльний аналіз інтерференції, шуму і втрат в мобільних системах зв'язку міліметрового діапазону хвиль

У статті проаналізовано підходи до математичного моделювання мобільних систем в міліметровому діапазоні хвиль. Розглянуто архітектуру мобільної мережі з використанням технології Radio over Fiber (радіо по волокну), яка пропонується для формування і передачі сигналів міліметрового діапазону через волоконно-оптичні лінії. Проаналізовано шуми оптичного гетеродинування, що застосовуються для формування радіосигналів.

Теоретичні частотні характеристики приповерхневих шарів під сейсмічними станціями “Тросник”, “Ужгород” і “Міжгір’я”

Мета. З метою отримання кількісних оцінок динамічних параметрів впливу особливостей швидкісного розрізу середовища під сейсмічними станціями для трьох станцій Карпатської мережі за моделями, побудованими за даними буріння у приповерхневих шарах, за допомогою алгоритму, розробленого на основі матричного методу, обчислено спектральні співвідношення між горизонтальною і вертикальною компонентами переміщень на вільній поверхні (частотні характеристики), які залежать лише від властивостей средовища і характеризують його резонансні властивості. Методика.

Теоретичні й експериментальні частотні характеристики приповерхневих шарів під сейсмічними станціями “Тросник”, “Ужгород” і “Міжгір’я”

Мета. У роботі експериментальні спектральні співвідношення між горизонтальною і вертикальною компонентами переміщень у коливаннях, збуджених місцевими землетрусами і шумами, зареєстро­ваними сейсмічними станціями Ужгород, Тросник і Міжгір’я (частотні характеристики середовища під станціями), порівнюються з обчисленими теоретично за швидкісними моделями, побудованими на основі даних буріння у приповерхневих шарах; оцінюється ступінь збігу резонансних частот і перспектива використання експериментальних і теоретичних частоних характеристик у регіональних сейсмологічних дослідж