Синтез та електрофізичні властивості фторидпровідних фаз Вa1-XLaXSnF4+X
Робота присвячена актуальній на сьогоднішній день проблемі пошуку нових способів та механізмів накопичення електричної енергії високої густини. В результаті проведених досліджень запропоновано систему, яка дозволяє накопичувати електричний заряд за рахунок квантових ефектів та явищ без використання хімічних реакцій.
Представлено методику характеристики термоелектричних перетворювачів енергії на основі дослідження частотної залежності їх імпедансу. Розроблено спеціалізовані апаратно-програмні засоби для імпедансної спектроскопії термоелектричних модулів. Для аналізу отриманих спектрів за основу взято електротермічну модель, яка добре описує експериментальні результати та дозволяє отримати не тільки електричні але і теплові характеристики термоелектричного перетворювача енергії.
Об’єкт досліджень – модельні зразки електрохімічно гетерогенних алюмінієвих сплавів з мідними катодними включеннями різних розмірів.
Мета роботи – вивчення впливу розмірів катодних включень на корозію алюмінієвого сплаву.
Представлена задача SPICE моделювання вимірювальних перетворювачів імпедансу, на яких оснований широкий ряд мікроелектронних сенсорів імпедансної спектроскопії, зокрема, для Інтернету речей. Запропоновано SPICE модель та методику параметричного аналізу синхронних детекторів пристроїв імпедансної спектроскопії, основою якої є поєднання двох типів аналізу — AC analysis та Transient analysis. На основі AC аналізу отримують номінальні значення активної ReZ та реактивної ImZ складових імпедансу.