театральна архітектура

ПРОЄКТУВАННЯ ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИХ ЦЕНТРІВ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ (на прикладі досвіду кафедри дизайну архітектурного середовища)

У статті досліджено вплив навчального, пошукового та конкурсного проєктування театрально-видовищних будівель, розроблених викладачами та студентами кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту Архітектури та дизайну Національного університету "Львівська Політехніка". В рамках сучасного культурного та освітнього середовища, де активна участь молоді є важливою складовою культурного розвитку, пропонується необхідність створення адаптивних, інноваційних просторів для творчості та спілкування.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУВАННЯ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИХ ТА ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИХ БУДІВЕЛЬ

Стаття висвітлює результати навчального, пошукового і конкурсного проектування культурно-просвітницьких та театрально-видовищних будівель, запроектованих викладачами та студентами кафедри дизайну архітектурного середовища, інституту архітектури, НУ “Львівська Політехніка”. На сьогоднішній день в театральні архітектурні галузі в Україні, яка спеціалізується на молодіжній аудиторії, студентстві, юні  немає чітких відповідей на запитання якою повинна бути архітектура сучасного театру для дітей та молоді, які функціональні забарвлення, сценографічну палітру повинна у собі містити.

ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНІ БУДІВЛІ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ АУДИТОРІЇ В МАЙБУТНЬОМУ. ЗА ПОПЕРЕДНІМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ АНКЕТНОГО ОПИТУВАННЯ ДІЯЧІВ НАЦІОНАЛЬНОГО І СВІТОВОГО ТЕАТРІВ ЩОДО ЇХ ТИПОЛОГІЇ

За попередніми результатами анкетування сценографів та діячів театру з України та світу стверджується, що архітектурно-типологічна палітра театрально-видовищних будівель потребує розвитку та заходів відповідно до культурно-просвітницьких вимог сьогодення.