Науковий журнал «Environmental Problems» започаткований у 2016 році.
Включений до переліку наукових фахових видань України, наказ МОН України № 996 від 11.07.2017 р.
Включений до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»), відповідно до наказу МОН України від 17.03.2020 р. № 409 (Додаток 1)
Галузь науки : Біологічні. технічні
Спеціальності:
101 Екологія
161 Хімічні технології та інженерія
162 Біотехнології та біоінженерія
183 Технології захисту навколишнього середовища
Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія КВ № 22284-12184Р.
Мова видання: англійська
Засновник і видавець:
Національний університет «Львівська політехніка», Львів, Україна
Головний редактор:
проф. Мирослав Мальований
Відповідальний секретар:
к.т.н., доц. Катерина Петрушка
Мета наукового журналу «Environmental Problems» - висвітлення актуальних проблем та досліджень в областях екології, охорони навколишнього середовища, природоохоронних технологіях, екологічної безпеки, регіональних екологічних проблем.
Особливістю видання журналу «Environmental Problems» є опублікування статей українських та зарубіжних науковців, а також фахівців у галузі екологічних проблем, у яких висвітлюють результати наукових та інноваційних досліджень, напрацювання передового досвіду і впровадження наукових здобутків, підтримка наукових досліджень молодих вчених,а також студентів та аспірантів.
Редакційна колегія у своїй діяльності керується принципами науковості, об’єктивності, професіоналізму, інформаційної підтримки нових наукових методів у дослідженнях щодо широкого кола екологічних проблем, а також пов'язаних з ними наукових галузей, дотримання норм видавничої етики.
Журнал є інформаційною платформою для обміну науковими ідеями та практичними результатами досліджень.
Основні завдання видання:
Публікація матеріалів фундаментальних і прикладних наукових досліджень в галузі екологічних проблем.
Розширення наукового кругозору дослідників із профільних і суміжних областей знань, інформування широких кіл науковців і практиків про
проблематику та передовий досвід різномасштабних досліджень.
Обмін науковими ідеями, методологією проведення досліджень і практичними досягненнями щодо удосконалення збереження довкілля.
Сприяння в налагодженні творчих зв'язків між різними науковими і виробничими колективами, залучення вчених і фахівців різних відомств до співпраці та кооперації для вирішення актуальних проблем у галузі екологічних проблем .
Надання інформаційного поля для дискусійного обговорення нових теорій, методів і результатів інноваційних досліджень в галузі екології.
Забезпечення інформаційної підтримки інноваційної діяльності в галузі екології, проведення різноманітних досліджень в межах зазначених вище областей знань.
Журнал приймає статті в таких областях, як:
- Екологія;
- Охорона навколишнього середовища;
- Природоохоронні технології;
- Екологічна безпека;
- Регіональні екологічні проблеми.
Журнал «Environmental Problems» зареєстрований в науково-метричній базі даних Індекс Копернікус (Index Copernicus Journals Master List), реферується у Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського та індексується Google Scholar.
Публікаціям журналу агентством CrossRef надаються цифрові ідентифікатори DOI.
Журнал на сайті видавництва «Львівської політехніки»
Науковий журнал фінансується «Environmental Problems» Національним університетом "Львівська політехніка"
Періодичність видання:
4 номери на рік
Вільний доступ до тексту статтей
Першочерговим нашим завданням ми вважаємо оперативний взаємообмін результатами теоретичних досліджень у зазначених вище напрямках, тому на часі архівування нашого журналу в Directory of Open Accsess Journals. Розповсюдження похідних творів, заснованих на опублікованих у журналі статтях, дозволяється за умови, якщо ці твори розповсюджуються на таких самих умовах і вказується авторство оригінального твору. Комерційне використання опублікованих в журналі статей забороняється, як це передбачено умовами Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна 4.0 Міжнародна.
Редакційна колегія журналу підтримує політику відкритого доступу відповідно до ліцензії Creative Commons типу СС-BY