Точність аналітичних моделей для визначення негідростатичної складової зенітної тропосферної затримки при GPS спостереженнях

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

Проведено аналіз аналітичних моделей для визначення негідростатіческой складовою

зенітної тропосферного затримки. Також визначена негідростатіческая складова

зенітної тропосферного затримки по даних аерологічної зондування атмосфери

1. Гофманн-Велленгоф Б., Ліхтенеггер Г., Коллінз Д. Глобальна система визначення місце­положення (GPS): теорія і практика /Пер. з англ.; Під ред. Я.С. Яцківа. - 3-тє вид. - К.: Наукова думка, 2001. - 391 с.

2. Заблоцький Ф. Моделі атмосфери для визначення тропосферної затримки в полярних регіонах // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: 36. наук, праць. - Львів: Вид-во «Ліга-прес», 2001. - С. 37-42.

3. Заблоцький Ф.Д. До визначення зенітної тропосферної затримки у GPS вимірах //Геодезія, картографія і аерофотознімання. - Львів, 2000. - Вип. 60. - С. 33-38.

4. Фру.м Л.,Єссен Л. Скорость света и радиоволн. - М: Мир, 1973. - 196 с.

5. Костецъка Я.М., Торопа І.М. Аналіз аналітичних моделей для визначення негідростатичної складової зенітної тропосферної затримки при GPS спостереженнях // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: Зо. наук, праць. - Львів: Вид-во «Ліга-прес», 2003. - С. 37-42.

6. Костецька Я.М., Торопа 1.М. Про врахування впливу тропосфери на результати GPS спостережень // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: 36. наук, праць. - Львів: Вид-во «Ліга-прес», 2002. - С. 146-151.

7. Mendes, V.B. and R.B. Langley (1995). "Zenith Wet Tropospheric Delay Determination Using Prediction Models: Accuracy Analysis." Cartografia e Cadastro, No. 2, June 1995. - P. 41-47. http://gauss, see, unb. ca/vavers. vdf/carto&cada 1995. pdf.