Огляд Міжнародного симпозіуму “Спадщина Казимира Твардовського” (24-26 жовтня 2019, Варшава, Польща)

Надіслано: Березень 28, 2019
Прийнято: Січень 10, 2020
Автори:
Khmelnytskyi Humanitarian Pedagogical Academy

У Варшаві відбувся Міжнародний симпозіум “Спадщина Казимира Твардовського”, організований Комітетом філософських дисциплін, Польською академією наук, Інститутом філософії Варшавського університету, Інститутом філософії Університету імені Казимира Великого у Бидґощі та Львівським філософським товариством імені Казимира Твардовського.Симпозіум, який є частиною проєкту “Неопубліковані праці Казимира Твардовського” та фінансований Національною програмою розвитку гуманітаристики, зібрав дослідників Львівсько-Варшавської школи з Польщі, Ірландії, Нідерландів, Австрії, України, Бельгії та Казахстану. Враховуючи, що більшість учасників Симпозіуму були іноземцями, робочою мовою була англійська. Проте, на третій день Симпозіуму було організовано польську секцію. Доповіді учасників Симпозіуму були присвячені таким аспектам спадщини Казимира Твардовського, як вплив його ідей на польську та інші філософії європейських народів, на дидактичну та наукову діяльність його учнів, а також аналізувалася оригінальність його спадщини.

Відсутня бібліографія