Грибовицький полігон твердих відходів як основне джерело забруднення довкілля

Голець Н.Ю., Мальований М.С., Малик Ю.О.

Національний університет “Львівська політехніка”,  кафедра прикладної екології та збалансованого природокористування

The negative influence of solid waste on the environment is analyzed and the ingredients that are located in infiltrates and are significantly higher than the MCL are revealed. Проаналізовано негативний вплив полігону твердих відходів на довкілля та виявлено інгредієнти, які знаходяться в інфільтратах і значно перевищують ГДК.

1. Шевченко О.А. Еколого-гігієнічна оцінка ступеня небезпеки території муніципальних звалищ та заходи щодо їх оздоровлення / О.А. Шевченко, Е.А. Деркачов // Проблеми збору, переробки та утилізації відходів: зб. наук. ст. IV Міжнар. наук.-практ. конф. – Одеса, 2002. –  С. 224–227. 2. Крилюк В.М. Екологічний аудит як дієвий засіб прийняття практичних рішень  в сфері екологічної безпеки / В.М. Крилюк // Екологічна безпека. – 2012. – №1. – С. 3134.  3. Кашковский В.И. Сточные воды свалок твердых бытовых отходов: проблемы решения /  В.И. Кашковский, В.В. Войновский // 5-я Междунар. конф. “Сотрудничество для решения проблемы отходов”. – Х., 2009. – С. 39 – 45.