Ефективне обчислення дискретного перетворення Хартлі на основі циклічних згорток

Процько І.О.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра систем автоматизованого проектування

Розглянуто узагальнений підхід ефективного обчислення дискретного перетворення Хартлі (ДПХ) на основі циклічних згорток. Підхід ґрунтується на приведенні матриці аргументів і матриці знаків дійсного базису ДПХ до еквівалентних циклічних секцій.

1. Оппенгейм А., Шафер Р. Цыфровая обработка сигналов. – М.: Техносфера, 2006. 2. Брейсуэлл Р. Преобразование Хартли. – М.: Мир, 1990. 3. Злобин С.Л. Матричные рекуррентные алгоритмы преобразования Хартли по основаниям 2 и 4 повышенного быстродействия. – М.: Радиотехника, 11, 2009. 4. Jonckheere E.A., Chingwo M.A. Split-Radix Fast Hartley Transform in One and Two Dimensions // IEEE TASSP. – 1991. – Vol. 39, № 2. 5. Процько І.О. Приведення до ефективних обчислень довільних обсягів ортогональних перетворень Хартлі // Вісн. Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2004. – № 522: Комп'ютерні системи проектування. 6. Макклеллан Дж. Х., Рейдер Ч. М. Применение теории чисел в цифровой обработке сигналов / Пер. с англ. – М.: Радио и связь, 1983.