Шляхи покращення медіанного алгоритму рівномірного оточення зони збурень колективом автономних мобільних агентів

Голембо В.А., Бочкарьов О.Ю., Січ Т.М.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронних обчислювальних машин

Запропоновані нові шляхи покращення медіанного алгоритму рівномірного оточення зони збурень у межах концепції параметричної самоорганізації колективу автономних мобільних агентів. Наведено результати моделювання модифікованого медіанного алгоритму.

1. Бочкарёв А.Ю., Голембо В.А. Самоорганизация коллектива мобильных измерительных агентов в задаче распределенных контактных измерений // Искусственный интеллект, Донецк, № 3, 2005. – С.723–731. 2. Бочкарьов О.Ю., Голембо В.А., Грицуляк Т.О., Параметрична самоорга- нізація колективу вимірювальних агентів: задача оточення зони збурень // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. “Комп’ютерні системи та мережі”, 2004, № 523. – С.6–15. 3. Кнут Д. Искусство программирования, Т. 3. Сортировка и поиск – 2-е изд. – М.: Вильямс, 2007. – 824 с. 4. Кормен Т., Лейзерсон Ч., Ривест Р., Штайн К. Алгоритмы: построение и анализ / Под ред. И. В. Красикова. – 2-е изд. – М.: Вильямс, 2005. – 1296 с.