Метод підвищення живучості телекомунікаційної мережі

Князєва Н.О.

Одеська національна академія харчових технологій, Навчально-науковий інститут холоду, кріотехнологій та екоенергетики

Показано актуальність питань аналізу та оцінки живучості телекомунікаційних мереж на підставі використання потокового підходу. Запропоновано ефективний обчислювальний алгоритм формування матриць максимальних міжполюсних потоків та мінімальних розрізів. Подано метод підвищення живучості мережі, сформульовано задачу реконфігурації мережі як задачу лінійного програмування.

1. Додонов А.Г., Ландэ Д.В. Живучесть информационных систем. – К.: Наук. думка, 2011. – 256 с. 2. Стекольников Ю.И. Живучесть систем – СПб.: Политехника, 2002. – 155 с. 3. Зайченко Ю.П., Мохаммадреза Моссавари. Анализ показателей живучести компьютерной сети с технологией MPLS // Вісник Національного технічного університету “КПІ”. Інформатика, управління та обчислювальна техніка. – Вип. 43. – 2005. – С. 73-80. 4. Синтез и анализ живучести сетевых систем : монография / Ю.Ю. Громов, В.О. Драчев, К.А. Набатов, О.Г. Иванова. – М. : Машиностроение-1, 2007. – 152 c. 5. Князева Н.А., Ненов А.Л. Метод оценки структурной надежности сети при изменении ее структуры // Вісник ДУІКТ. Т.9. – 2011. – № 4. − С. 318−325. 6. Кутасин Б.П., Ящук Л.Е. Некоторые вопросы применения ЭВМ для управления сетью святи // Труды ОЭИС им. А.С.Попова. – Вып. 18. – Одесса: Изд ОЭИС, 1969. – С. 3–12. 7. Князева Н. А. Алгоритмы оценки структурной живучести инфокоммуника- ционной сети // Сучасні інформаційно-комунікаційні технології. VІІІ наук.- техн. конф.: збірник тез. – К.: 2012. – С. 192–193.