19 - 20 травня, 2022


VII Українсько-польський науковий форум «Польща та Україна в сучасній Європі: міжкультурний діалог – роль національних меншин – виклики та загрози»

Forum-ua-pl-7

Польща, Ольштин

Дата проведення заходу: 19-20 травня 2022 р.
Місце: Вармінсько-Мазурський університет (Ольштин, Республіка Польща).
Форма проведення: дистанційна
Мови конференції: польська, українська, англійська

 

Шановні колеги!

З 2015 року спільними зусиллями Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» та Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету проводяться українсько-польські наукові форуми, які відбуваються почергово у Львові (Україна) та Ольштині (Польща). Організатори докладають зусиль, щоб наукові заходи, під час яких українські та польські науковці мають можливість презентувати результати своїх досліджень, поєднувалися з впливом на суспільне середовище. Тому до участі в наукових форумах доєднуються дипломати, представники центральних органів влади та місцевого самоврядування, громадянського суспільства, польської національної меншини в Україні та української в Польщі.

На жаль, VI Українсько-польський науковий форум з причин пандемії Covid-19 відбувся з річним спізненням і дистанційно. З огляду на те, що 24 лютого 2022 року Росія розпочала широкомасштабну війну в Україні, то і VII Українсько-польський науковий форум відбудеться онлайн, позаяк організатори прагнуть, щоб попри воєнні дії наукова співпраця й надалі об’єднувала дослідників з України та Польщі, а також інших держав.

Запрошуємо до участи в VII Українсько-польському науковому форумі науково-педагогічних працівників, представників органів державної влади, які у своїх дослідженнях, викладанні чи професійній діяльності розглядають проблематику українсько-польських відносин, а також усіх зацікавлених у дослідженні європейської інтеграції.

Учасники форуму отримують сертифікати про участь у науковому заході.

Участь у форумі для всіх учасників БЕЗКОШТОВНА

 

ФОРУМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ
у рамках реалізації проекту ERASMUS+ J.MONNET MODULE
«Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України»
№ 619891-EPP-1-2020-UA-EPPJMO-MODULE