18-19 травня, 2023


VIII Ukrainian-Polish Scientific Forum NEW AGENDA FOR EUROPE AND THE EUROPEAN UNION: Causes — Directions — Priority Goals

Forum-ua-pl-8

Україна, Львів

Дата проведення заходу: 18-19 травня 2023 р.
Місце:  Національний університет «Львівська політехніка» (Львів, Україна).
Форма проведення: дистанційна
Мови конференції: польська, українська, англійська

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в VІІІ Українсько-польському науковому форумі, який відбудеться у м. Львові 18-19 травня 2023 року в рамках реалізації проєкту «Ініціатива ЄС «Східне партнерство: можливості для України» «EaP - Initiative» за підтримки Програми ЄС Еразмус+, напряму Жан Моне.

Організаторами заходу є Інститут гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» (Україна) та Інститут політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща). Традиційно науковий захід є результативною платформою для налагодження українсько-польських взаємин у межах освітньо-наукового простору, інститутів громадянського суспільства, у тому числі української національної меншини в Польщі та польської в Україні, а також органів державної влади різного рівня. Цьогорічний форум має своєю метою обговорення актуальних проблем формування нового порядку денного Європи та Європейського Союзу в умовах повномасштабної російської агресії, розгляд перспективних форматів європейського співробітництва у сферах політики, демократії та прав людини, економіки, безпеки, екології та клімату, культури, освіти, науки тощо, а також пошук ефективних механізмів співпраці, які сприятимуть реалізації євроінтеграційним прагненням України як кандидата на вступ до ЄС.

На жаль, VIІІ Українсько-польський науковий форум з причин широкомасштабної війни росії в Україні відбудеться онлайн, позаяк організатори прагнуть, щоб попри воєнні дії наукова співпраця була безпечною й надалі об’єднувала дослідників з України та Польщі, а також інших держав. Запрошуємо до участі науково-педагогічних працівників, представників органів державної влади та громадянського суспільства, студентську молодь, які у своїх дослідженнях, викладанні чи професійній діяльності розглядають проблематику українсько-польських відносин, багатовимірної європейської інтеграції та розвиток безпекових систем.

Учасники форуму отримують сертифікати про участь у науковому заході.

Участь у форумі для всіх учасників БЕЗКОШТОВНА

 

ФОРУМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ
у рамках реалізації проекту ERASMUS+ J.MONNET MODULE
«Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України»
№ 619891-EPP-1-2020-UA-EPPJMO-MODULE