Оцінка точності ланцюга трилатерації з геодезичних чотирикутників

Національний університет “Львівська політехніка”,

Отримано формули для обчислення зворотних ваг дирекційного кута віддаленої сторони, поздовжнього і поперечного зсуву віддаленого пункту ланцюга трилатерації з геодезичних прямокутників і ромбів ланки діагоналей яких вимірювалися за скороченою програмою методу у всіх комбінаціях.

1. Бронштейн Г. С. Измерение расстояний во всех комбинациях. — «Изв. вузов. Геодезия и аэрофотосъемка», 1970, вып. 4.

2. Виленский В. А. Исследование зависимости ошибок линий, измеренных свето- и радиодальномерами, от длин линий. — «Доклады и научные со­общения Львовского политехнического института», 1975, № 4.

3. Куту­зов И. А. Накопление погрешностей в рядах триангуляции с измеренными сторонами. — «Изв. вузов. Геодезия и аэрофотосъемка», 1957, вып. 2.