Підвищення точності визначення координат наземного рухомого об’єкта (HPO) шляхом сумісної обробки інформації, що надходить із датчиків курсу та швидкості

Державне підприємство “Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут”
Державне підприємство “Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут”; Національний університет "Львівська політехніка"; Збройні сили України

Підвищення точності визначення координат наземного рухомого об'єкта шляхом спільної обробки інформації, що надходить з датчиків курсу і швидкості. Пропонується метод підвищення точності систем навігації наземних рухомих об'єктів шляхом обліку власного відходу датчики курсу і відносного прослизання одного з бортів машини щодо іншого.

1. Кузнецов М.И. u др. Танковые навигационные системы. М.: ВИ 1978. 320с.
2. Корнеев В. В. и др. Основы автоматики и танковые автоматические ситемы. М.: ВИ 1976. 545с.
З. Корольов В.М. Алгоритм комплексованої обробки навігаційної інформації, яка поступає від одометричноі та радіотехнічних навігаційних систем, на балі методу максимальної правдоподібності // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: 36. наук. пр. - Львів. 2001 - С. 79 - 82.