Вплив зонування території населеного пункту на ринкову багатофакторну оцінку

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

Метою даного дослідження є вивчення впливу територіального зонування на ринкову багатофакторну оцінку території населеного пункту. В процесі роботи щодо зонування території отримано зв'язок між оціночними районами, отриманими за допомогою економічної оцінки і містобудівними факторами, а також проведено перевірки отриманих результатів.

1. Перович Л., Волосецькии Б. Основи кадастру: Навчальний посібник. - Львів - Коломия:, 2000. -130с.
2. Л.М. Перович, Л.Л. Перович, Ю.П. Губар Кадастр нерухомості. - Львів: Видавництво Національного університету „Львівська політехніка", 2003.-120 с.
 3. Харрисон Г.С. Оценка недвижимости: Учебное пособие. Пер. с англ. -М. . РИО Мособлупрполиграфиздата. 1994. -231с.
4. Губар Ю. Дослідження впливу локальних факторів на оціночну вартість земельних дшнок // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. - Львів: Ліга-Прес. - 2003.
5. Губар Ю. Значення ринку землі в економіці держави // Міжвідомчий науково-технічний збірник „Геодезія, картографія та аерофотознімання". - Львів: Видавництво Національного університету „Львівська політехніка". - вип.62, 2002 р. - с.21-23.
6. Губар Ю. Динаміка базової вартості І м2 земель багатоповерхової забудови міст України // Міжвідомчий науково- технічний збірник „Геодезія, картографія та аерофотознімання". —Львів: Видавництво Національного університету „Львівська політехніка". - вип.64, 2003 р. - с. 7-11.