Визначення значимості факторів ринкової цінності міських земель м. Львова методом парних порівнянь

Автори:
Національний університет “Львівська політехніка”

Метою даного дослідження є проведення опитування та анкетування кваліфікованих експертів в галузі містобудування та землекористування. При опитуванні експертів використовувалася
сучасна методика, яка не тільки дає можливість отримувати відносно точні результати, але і додатково оцінювати якість самої експертизи. В результаті виконаної роботи отримано коефіцієнти значущості факторів ринкової цінності земель міста Львова.

1. Перович Л., Волосецький Б. Основи кадастру: Навчальний посібник. - Львів - Коломия:, 2000. -130с.

2. Л.М. Перович, Л.Л. Перович, Ю.ГІ. Губар Кадастр нерухомості. - Львів: Видавництво Національного університету „Львівська політехніка", 2003.-120 с.

3. Харрисон Г.С. Оценка недвижимости: Учебное пособие. Пер. с англ. -М.: РИО Мособлупрполиграфиздита. 1994.-231с.

4. Губар Ю. Дослідження впливу локальних факторів на оціночну вартість земельних ділянок // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. - Львів: Ліга-Прес. - 2003.

5. Губар Ю. Значення ринку землі в економіці держави // Міжвідомчий науково-технічний збірник „ Геодезія, * картографія та аерофотознімання ”. - Львів: Видавництво Національного університету „Львівська політехніка", вип. 62, 2002 р. - с.21-23.

6. Губар Ю. Динаміка базової вартості І м' земель багатоповерхової забудови міст України // Міжвідомчий науково- технічний збірник „ Геодезія, картографія та аерофотознімання ". - Львів: Видавництво Національного університету „Львівська політехніка". - вип.64, 2003 р. - с.7-11.

7. Саати Т., Кернс К. Аналитическое планирование. Организация систем: Пер. с англ.-М. -Радио и связь. 1991. -224с.