Комплексна реалізація методу встановлення обладнання в проектне положення з використанням сучасного та традиційного геодезичного обладнання

Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут
Державне підприємство “Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут”; Національний університет "Львівська політехніка"; Збройні сили України
Національний університет “Львівська політехніка”

Описано комплекс робіт із встановлення складної радіотехнічної системи в проектне положення через визначення координат опорних точок кріплення з міліметровою точністю.

1. Ана Паула С. Ларокка. Рикардо Зрнесто Шааль. Миллиметровая точность при измерении динамических характеристик сооружений // nvvvv.navseocom.ru/sps/index.him

2. Донец A.M. Peuie- ние забачи геодезического мониторинга висотних зданий и сооружений методом спутниковой геодезии с использованием измерительно-вичислительного комплекса Trimble II www.navgeocom.ru/ gpslindex.htm.

3. Войтенко А.Б., Куприянов B.C., Виноградов А.В. О точности передачи координат пунктов ГТС на вспомогательние пункти с помощью спутникових приемников II Геодезия и картография. - 2005. -№ 5. - С.ІЗ-15.

4. Савчук С.Г. Вища геодезія / Сфероїдна геодезія. - Львів: Ліга-Прес. - 2000. - 248 с.

5. Геодезичний енциклопедичний словник / За ред. В. Літинського. - Львів: Євросвіт, 2001. — 668 с.

6. Антонюк В.П., Воронков С.О., Іванов В.І., Тревого І.С., Клеп- фер Є.І., Корольов В.М., Макаревич В.Д., Проць Б.І., Савчук С.Г. Патент на винахід 73903. Спосіб метрологічного контролю приймально-вимірювального наземного комплексу супутникових систем та пристрій для його здійснення. Опубл. 15.09.2005. Бюл. № 9. - 2005. —8 с.

7. Ю. Клепфер Є., Іва­нов В., Антонюк В, Корольов В., Оліярник Б., Савчук С„ Тревого І., Макаревич В. Можливості визначення відносного місцеположення з міліметровою точністю: 36. наук пр. “Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва ". - Львів: Ліга-прес. - 2004. - С. 384-390. 8. Клєп-фер Є., Іванов В., Антонюк В., Корольов В., Воронков С., Савчук С., Тревого І., Макаревич В. Питання точності визначення відносного місцеположення на основі GPS-технологій: 36. наук. пр. "Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва". -Львів, 2005. - С. 80-87.