Застосування методу центральної станції під час створення другого взірцевого базису на Бережанському геодезичному полігоні

Автори:
Національний університет "Львівська політехніка"

Описано застосування методу центральної станції під час створення лінійного базису на базовому центрі літніх навчальних практик студентів Інституту геодезії Національного університету “Львівська політехніка.

І.   Літинський В.О., Колгунов В.М., Муха В.І., Ващенко В.І. Про створення Бережанського лінійного базису // Геодезія, картографія і аерофотознімання: Міжвідомчий наук.-техн. збірн. - Львів, 2003. - Вип. 64. - С. 33 - 36.

2. Літинський В.О., Колгунов В.М., Муха В.І., Гарасимчук І.Ф. Використання Бережанського лінійного базису для дослідження свіїтовіддапемірів II Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: Збірн. наук, праць. — Львів: Ліга-Прес, 2003. -

С.   175-177.

3. Тревого І.С., Костецька Я.М. Проблеми метрологічного забезпечення віддачемірних вимірів в Україні // Вісник геодезії та картографії. - 1997. - № 1 (7). - С. 61 66.

4. Тревого І.С., Савчук С.Г., Денисов О.М., Волчко П І. Новий взірцевий геодезичний базис // Вісник НУ "Львівська політехніка" "Геодезія, картографія і аерофотознімання- 2004. -№ 1. -С. 12 - 16.