Геоінформаційні технології у реалізації завдань муніципальної влади та рекреаційної діяльності

Національний університет “Львівська політехніка”

На теоретичній платформі проблемного картографування і геоінформаційного моделювання запропоновано об'єднати муніципальну і рекреаційну сфери діяльності в єдиній ДПС.  Практична реалізація здійснена на прикладі рекреаційного об'єкта Українських Карпат в ході виконання пілотного проекту за програмою INTERREG III В -CADSES.

1. Дорожинський О., Коло І., Фаргал А. Про принципы використанння» геоінформаційних технологій при створенні інформаційно-довідникових систем загального призначення// Вісник геодезії та картографії.-2003.-МЗ(30).-С.40-42.
  2. Стоцька Г. Цілющі вода Східниці. - Львів, вид-во «Афіша», 2005; С.48.
  3. Козаченко Т., Пархоменко П., Молочко А. Картографічне моделювання. Навчальний посібник.-К., 1999. С.320.
  4. Інформаційна система регіонального розвитку індустрії туризму Закарпаття. Агентство регіонального розвитку "Закарпаття", Ужгород. НВФ "ГРІС", Київ.