Застосування стереофотограмметричного методу для створення картматеріалів при проектуванні генеральних планів сільських населених пунктів

Національний Університет "Львівська політехніка"
Національний університет “Львівська політехніка”

Представлений аналіз документів з проектування генеральних планів в сільській місцевості. Вказується на необхідність поліпшення проектних робіт за допомогою сучасних картографічних матеріалів. З цією метою пропонується використовувати безпілотний літальний апарат з цифровою знімальному камерою. Це дасть можливість значно знизити фінансові витрати і підвищити оперативність створення планів.

1. Глотов В., Колісніченко В. Результати експериментально-випробувальнмх робіт із застосування безпілотного літального апарату для цілей аерознімання // Зб. наук пр. «Геоінформаційний моніторинг навколишнього середовища», XIV Міжнародний ювілейний науково-технічний симпозіум 13–18 вересня 2010 р. Алушта (Крим).
2. Кордуба Ю., Смірнов Є. Фотограмметрія. – К. – 2007. – 205 с.
3. Лобанов А.Н. Аеротопографія. Изд. 2-е, доп. – М.: Недра, 1978. – 575 с.
 4. Перович Л.М., Волосецький Б.І. Основи кадастру. – Львів: Нац. ун-т “Львівська політехніка”. – 130 с.
5. ДБН Б.24-3-95.
6. СНиП П-97-76.
7. ДБН 360-92 "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень";.
8. ДБН Б.2.4-4-94. "Планування і забудова сільських поселень";
9. ДБН Б.2.4-3-95"Генеральні плани сільськогосподарських підприємств.
10. ДБН В.2-1-95 "Будівлі і споруди для тваринництва".