Прикладна фотограмметрія та її застосування у кінематичних процесах
Володимир Глотов народився 18 вересня 1954 року в Львові. У 1981 році закінчив з відзнакою Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Аерофотогеодезія». Працює на кафедрі з 1981 року.
Основний напрямок наукової діяльності «Прикладна фотограмметрія та її застосування у кінематичних процесах».
З 1982 по 1992 роки приймав участь у госпдоговірних темах кафедри які проводилися у високогірних районах Таджикистану, Казахстані, Башкірії та регіонах Сибіру.
У 1990 році захистив кандидатську дисертацію «Розробка та дослідження способів визначення елементів внутрішнього орієнтування фототеодолітних камер» (науковий керівник проф. Фінковський В.Я.)
Протягом останніх 25 років виконував аерознімання на територіях України та Таджикистану.
З 1993 по 2005 роки проводив підготовку курсантів військового Інституту та льотнознімальні практики.
Приймав участь у науково-дослідних експедиціях в Антарктиду в 2002, 2003 та 2005 роках, де очолював топографо-геодезичні загони які виконували складання великомасштабних планів наземним цифровим стереофотограмметричним методом островів Аргентинського архіпелагу прилеглих до Української антарктичної станції ім. ак.Вернадського, а також вели спостереження за острівними льодовиками з метою моніторинга їх поверхні.
В останні 15 років був відповідальним виконавцем держбюджетних науково-дослідних робіт «Теоретико-технологічні дослідження з цифрової фотограмметрії та її застосування в управлінні територіями», «Моделювання геодинамічних та фотограмметричних проблем: актуалізація цифрових моделей об’єктів за даними аерокосмічного знімання», «Теоретико-методологічні основи фотограмметричного моніторингу берегових та льодовикових процесів в Антарктиді», керівником госпдоговірних науково-дослідницьких робіт «Визначення кількісних параметрів острівних льодовиків та великомасштабне картографування в районі станції Академік Вернадський цифровим фототеодолітним методом» та бере участь у виконанні науково-дослідної госпдоговірної теми «Визначення та прогноз просторових деформацій і напружень інженерних споруд Теребля-Рікської ГЕС».
У 2007 році захистив докторську дисертацію на тему «Методи навігаційно-цифрової фотограмметрії при дослідженні кінематичних процесів».
Автор понад 165 наукових і навчально-методичних праць. Автор і співавтор 11 патентів України на винаходи. Лауреат Державної премії України. Нагороджений відзнакою «Почесний винахідник України»