Програмний комплекс для техніко-економічного порівняння кранових електроприводів

Одеський національний політехнічний університет

Розроблено програмний комплекс для техніко-економічного порівняння кранових електроприводів з урахуванням співвідношення статичних і динамічних режимів, навантаження і моментів інерції, відносного часу роботи зі зниженою швидкістю. Це надає змогу прийняти зважене рішення щодо вибору або реконструкції електропривода.

1. R. Gerasymiak, D. Makhortova, Power Parameters of Electric Drives of Hoisting Mechanisms // Elektro­mashy­nobuduvannia ta elektroobladnannia. – Kyiv, Ukraine: Tekhnіka. – № 73. – 2009. – P.31–35. (Ukrainian)
  2. R. Gerasymiak, S. Savich, L. Shvets, Economic Effi­cien­cy of Frequency Converters for Crane Lifting Mecha­nisms // Elektrotekhnichni ta Kompiuterni systemy. – Kyiv, Ukraine: Tekhnika. – Vol. 79, № 3 – 2011. – P. 392–393. (Ukrainian)
  3. V. Bulgar, Theory of Electromotor Drives. – Odesa, Ukraine: Poligraf. – 2006. – 408 p.