Особливості розподілу середніх швидкостей сейсмічних хвиль у насувних і піднасувних відкладах у межах Крукеницької підзони Більче-Волицької зони

2013;
: pp. 127 - 129
Надіслано: Серпень 01, 2013
Карпатське відділення Інституту геофізики ім.С.І.Субботіна НАН України
Науково-технічна компанія "ДЕПРОІЛ ЛТД"; Карпатське відділення Інституту геофізики ім.С.І.Субботіна НАН України; Західно-Українська геофізична розвідувальна експедиція ДГП "Укргеофізика"

Відомості про положення, форму, склад відкладів насуву необхідні також для підвищення точності структурних побудов при інтерпретації сейсмічних матеріалів. Внаслідок значної відмінності швидкостей в стебницьких (насунутих) і сармат-баденських (піднасувних) відкладах існує великий, при чому змінної величини горизонтальний градієнт швидкості в середовищі.

1. Українська нафтогазова академія. Атлас родовищ нафти і газу України. Західний нафтогазонос­ний регіон. – Львів, 1998 р.
  2. В.П. Степанюк, В.В. Гневуш. Вивчення основних закономірностей зміни швидкостей пружних хвиль в розрізі Передкарпатського прогину з метою підвищення ефективності геолого-геофізичних досліджень.
  3. Г.І Петкевич. Деякі результати сеймокаротажних досліджень в Передкарпатському прогині „Геологічний журнал”. – т.ХІХ, – № 3, – 1959 р.
  4. Б.И. Ивахив, Х.Б.Заяц, Л.В. Тупчий, В.И. Отчёт по теме: «Обобщение геофизических материалов в комплексе с данными бурения», выполненной партией №65/84 в Карпатском регионе в 1984-1985 гг. – Львів, 1985 р., фонди ЗУГРЕ.
  5. С.С. Филиппова. Окончательный отчет о геологических результатах поискового бурения на Княгиничской площади Львовской области УССР, проведеного в 1984 г. – Львів, 1985 р., фонди ЗУГРЕ.
  6. І.М. Андрусечко. на виконання пошукових досліджень МСГТ на Південно-Пинянській площі Більче-Волицької зони Передкарпатського прогину. Львів, 2006 р., фонди ЗУГРЕ.