МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОЇ ПАЛІТРИ АРХІТЕКТОРА-МИТЦЯ

Національний університет «Львівська політехніка» кафедра дизайну та основ архітектури

Стаття спрямована на вдосконалення професійних навиків архітектора-художника. Запропоноване авторське вирішення композиції та системне розташування кольорів на живописній палітрі. Чітке вивчення та запам’ятовування положення кольорів фарб на палітрі приведе до позитивного результату в галузі живопису. Такий авторський підхід спрямований на раціональне використання затрат часу, зменшення пошуків та матеріальних витрат.

Жердзіцький В., 2007. Обмежена палітра і олійні фарби. Вісник Харківської державної академії дизайну і мистецтв. №5. Харків: Видавництво ХДАДМ.

Жердзіцький В., 2008. Особливості техніки олійного живопису і приготування олійних фарб. Вісник Харківської державної академії дизайну і мистецтв. № 13. Харків: Видавництво ХДАДМ.

Музика О., 2013. Матеріали і техніка олійного живопису. Навчальний посібник. Умань : Видавництво «Візаві».