МЕТОДИКА ІНТЕНСИВНОГО КУРСОВОГО ПРОЕКТУВАННЯ НА ПРИКЛАДІ ВОРКШОПУ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ЗОН ПРИБЕРЕЖНИХ ТЕРИТОРІЙ У СМТ СЕРГІЇВКА, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1
Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра архітектурного проектування
2
кафедра архітектрного проектування та інженерії, Національний університет "Львівська політехніка"
3
Кафедра Містобудування Одеська державна академія будівництва та архітектури Архітектурно-Художній інститут

у статті йдеться про методику проектування і доцільність проведення архітектурних воркшопів для навчання студентів та залучення їх до партисипативного проектування. Як приклад, приведено воркшоп, що відбувався за участі студентів і викладачів з Одеси, Львова, Дніпра, Харкова і Києва у вересні 2016 року у смт. Сергіївка Одеської обл. в рамках міжнародного урбаністичного форуму «Території для розвитку. Берег і місто».

Kashchenko T., 2012 Workshop as a creative method in achivment of sustainable architecture goals - Dall’ex tempore al workshop. Еsperienze di ricerca e progetto, Roma: Gangemi editore, p. 82-86.

Криворучко О., 2015, Методи пожвавлення громадського простору на прикладі воркшопу з ревіталізації площі Митної у Львові, Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура : збірник наукових праць, № 816, Львів: Вид-во НУЛП, с. 125-132.

Соснова Н., Тупісь С. 2015, Проблеми містобудівного розвитку малих міст (на прикладі м. Тячева та смт Бурштина Закарпатської області), Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура : збірник наукових праць, № 836, Львів: Вид-во НУЛП, с. 144-150. 

Черкес Б., Петришин Г., 2010, "Формування дизайну у Львівській архітектурній школі", Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура : збірник наукових праць, № 674, Львів: Вид-во НУЛП, с. 144-150. 

Швець І., Петренко А., 2016, Міжнародні проекти ДВНЗ ПДАБА,  Новини інженерної науки Придніпров'я, Дніпропетровськ, с. 71-72.