До питання про композицію історичних українських монастирів ХV–ХVІІІ ст.

SA.
2015;
: сс. 213 - 218

Чень Л. Я.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів

Розкрито особливості просторової організації українських історичних монастирів та проведено класифікацію за принципом організації композиційного центру монастирських комплексів та ансамблів.

1. Давыдова И. Л. Некоторые особенности  пространственной организации древнерусскихмонастырей / И. Л. Давыдова // Архитектурное наследство под. ред. д-ра архитек. О. Х. Халпачьяна. – Москва: Сторйиздат, 1986. – С. 207.
  2.  Там само.
  3. Рябушина И. А. К вопросукомпозиции русских монастырей ХV–ХVІІ вв. / И. А. Рябушина // Архитектурное наследство под. ред. д-ра арх. О. Х. Халпачьяна № 34. – Москва: Стройиздат, 1986. – С. 193.