Метод побудови анімованих захисних елементів для друкованих та електронних відбитків

2017;
: ст. 299-306
Прийнято: Березень 28, 2017
Національний університет "Львівська політехніка", кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, Україна

Розроблено спосіб захисту друкованих відбитків створенням анімованих об’єктів. Метод захисту полягає в тому, що статичне зображення створюють з “аніма-цією”. Рух забезпечується за допомогою плівки, яка зміщується в горизонтальному напрямі. Розроблений метод можна використовувати як для електронних, так і для друкованих документів. Обгрунтовано вибір товщини лінії та прогалин для якісного відтворення засобами поліграфічної техніки.