Обмеження кидків струмів намагнічення в системі електропостачання дугової сталеплавильної печі попередньою комутацією пічного агрегату

2016;
: cc. 116 - 119
Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджено можливість обмеження кидків струмів намагнічення в системі електропостачання надпотужної cталеплавильної печі увімкненням пічного агрегату у два етапи, з подаванням на першому етапі на його обмотки пониженої напруги, а на другому — номінальної.

1. Варецкий Ю. Е., Гапанович В. Г., Кенс Ю. А., Жураховский А. В., Стряпан В. Н. Иссле- дование бросков токов намагничивания в системе электроснабжения сверхмощных дуговых сталеплавильных печей // Техническая электродинамика. — К.: Наук. думка, 1990. — № 2. С. 38–43. 2. Перхач В. С., Скрыпник А. И., Сегеда М. С. Программа анализа электромагнитных процессов электроэнергетических систем с вентильными устройствами в контурных координатах / Гос. ФАП, № П006676. Укр. ФАП, № 6143. — 1984. — 93 с. 3. А. с. 1559438 (СССР). Система электроснабжения ду- говой сталеплавильной печи / Кенс Ю. А., Гапанович В. Г., Варецкий Ю. Е., Сегеда М. С., Харченко В. А., Дрогин В. И., Татаров А. П., Курлыкин В. Н. — Опубл. в Б. И., 1990, № 15.