Розглянуто переваги та недоліки сучасних засобів реалізації середовищ діагностики. Запропоновано спеціалізоване середовище діагностики та налагодження вузлів корпоративної мережі. Програмно реалізовано модулі, які в короткі терміни дають змогу діагностувати проблему та усунути її без участі людини. Розроблено чіткий механізм виявлення відхилень у роботі корпоративної мережі та сповіщення про них системного адміністратора. Створено базу даних, в яку записують стан вузлів корпоративної мережі та дані про них. Досягнуто стабільної роботи завдяки простій структурі середовища та зв’язку з його модулями. Створено веб-інтерфейс для зручного огляду вузлів корпоративної мережі та з можливістю їх групування за категоріями.
1. Chris Giametta. Pro Flex on Spring, 2009. – p.445.
2. Оберг Роберт Дж. Технология COM + Основы и программирование = Understanding and Programming COM+: A Practical Guide to Windows 2000 First Edition. – М.: Вильямс, 2000. – С. 480.
3. Липаев В. В. Обеспечение качества программных средств. Методы и стандарты. – М.: Синтег, 2001. – С. 246.
4. Макгрегор Дж., Сайкс Д. Тестирование объектно-ориентированного программного обеспечения. – К.: Диасофт,2002. – С. 432.
5. Тамре Л. Введение в тестирование программного обеспечения. – М.: Вильямс,2003. – С. 368.
6. Татарчук М. І. Корпоративні інформаційні системи: навч. посіб. – 2005. – С. 245.
7. Мухамедзянов Н. Java. Server applications. – М.: Издательство СОЛОН-Р, 2003. – С. 267.
8. Орфалі Роберт, Ден Харкі JAVA and CORBA in client server applications.