Геоконтекстний інтернет-сервіс пошуку та збору оперативних новин з використанням нейронної мережі

2018;
: cc. 25 - 30

Бачинський Р. В., Шеренговський О. В

Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра електронних обчислювальних машин, вул. С. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна

E-mail: bac_ruslan@ukr.net

Розглянуто методи збору та пошуку оперативних новин. Описано інтернет-сервіс збору та пошуку оперативних новин, наведено його структурну схему та алгоритми роботи. Забезпечено розширення функціональності сервісу врахуванням місцезнаходження та вподобань користувача у ході роботи сервісу, більшу швидкодію та передавання інформації за допомогою захищеного протоколу SSL. Реалізовано механізм навчання нейронної мережі, що застосовується сервісом.

1. Волянюк А, Маєвський О. В. Проблеми інтернет-розвідки // ІX Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція “Природничі та гуманітарні науки. Актуальні питання”. – 2016. – C. 43.
  2. Аксьонова Н. Методика відбору інтернет-інформації: вплив сучасних інтернет-технологій, 2014. – C. 353.
  3. Quercia, Daniele; Lathia, Neal; Calabrese, Francesco; Di Lorenzo, Giusy; Crowcroft, Jon. Recommending Social Events from Mobile Phone Location Data”. – 2010. – P. 378.
  4. Stefan Steiniger, Moritz Neun and Alistair Edwarde University of Zurich. Foundations of Location Based Services. – 2006. – P. 266.
  5. Кожем’яко В. П., Дмитрук В. В., Белік Н. В. Наука і технічна творчість в навчальному процесі (від абітурієнта до аспіранта). – 2015. – C. 288.
  6. Ron Kohavi; Foster Provost Glossary of terms. Machine Learning, 1998. – P. 220.