Проведення аудиторних занять з використанням віртуального навчального середовища Львівської політехніки

Чайківський Т. В.

Національний університет «Львівська політехніка»

Описано методику проведення аудиторних занять всіх типів з використанням засобів інформаційної системи «Віртуального навчального середовища Львівської політехніки». Основну увагу приділено викладанню лекційного матеріалу.

Method for all types of classroom training with the use of LMS ‘Lviv Polytechnic Virtual Learning Environment’ was described. Special attention is paid to teaching lectures.

1. Інформаційна система інтерактивних засобів навчання Львівської політехніки / ІІІ Національна виставка-презетація «Інноватика в сучасній освіті»: Укл.: В.А. Павлиш, Д.В. Федасюк, А.Г. Загородній, Л.Д. Озірковський, Т.В. Чайківський; За заг. ред. Ю.Я. Бобала.— Львів: Вид-во Нац. ун-ту "Львівська політехніка«, 2011.—52 с.2.
  2. Формування інформаційного поля у електронних дисциплінах Віртуального навчального середовища Львівської політехніки. / Т. Чайківський // «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»: Мат. наук.-практ. конф. м. Львів,18—19 лютого2010 року.— Львів: Вид-во Львівської політехніки, 2010.— С. 15–18.