Виконання поданих потоковим графом алгоритмів з використанням технології GPGPU

Мельник А.О., Мицко Ю.Є.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронних обчислювальних машин.

Здійснено короткий огляд технологій виконання обчислень на графічному процесорі (GPGPU) та особливостей написання програм при їх використанні. Перевірено ефективність способу виконання поданих потоковим графом алгоритмів на прикладі алгоритму швидкого перетворення Фур’є на графічному процесорі (GPU) з підтримкою технології GPGPU. Показано перспективу цього способу як для виконання на GPU, так і на CPU.

1. Zibula A. General Purpose Computation on Graphics Processing Units (GPGPU) using CUDA // within the seminar Parallel Programming and Parallel Algorithms (Winter Term 2009/2010). 2. NVIDIA “CUDA Architecture Overview. Introduction & Overview.“http://developer.download.nvidia.com/ /compute/cuda/docs/CUDA_Architecture_Overview.pdf, 2009. 3. NVIDIA “NVIDIA CUDA CProgramming Guide“ 2011. 4. Kowalik Janusz, Puzniakowski Tadeusz. Using OpenCL: Programming Massively Parallel Computers (Advances in Parallel Computing) // Har/Cdr. – 2012. 5. Jason Zink Practical rendering and computation with Direct3D 11 // CRC Press. – 2011. 6. Мельник А. О. Спеціалізовані комп’ютерні системи реального часу / А. О. Мельник – Львів: Нац. ун-т “Львівська політехніка“, 2002. – 60 с.