V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ У ЦАРИНІ МЕТРОЛОГІЇ “TECHNICAL USING OF MEASUREMENT-2019”

2019;
: pp. 75-77
Автори:
Національний університет “Львівська політехніка”

Подано  інформацію  про  V  Всеукраїнську  конференцію  молодих  вчених  в  царині  метрології,  яка відбулася 29 січня – 02 лютого 2019 року в Національному університеті “Львівська політехніка” (база “Політехнік-3” м. Славське).  Конференцію  провела  кафедра  інформаційно-вимірювальних  технологій  Львівської  політехніки. Співорганізаторами конференції були: Академія метрології України, Національний  університет “Львівська політехніка”, Національний  технічний  університет  України “Київський  політехнічний  інститут  імені  Ігоря  Сікорського”,  державне підприємство “Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем” (“Система”).

У  роботі  конференції  взяли  участь  84  українських  та  закордонних  фахівців  у  галузі  метрології,  стандартизації, сертифікації та управління якістю, серед них були науковці, інженери, аспіранти та студенти з 19 вищих закладів освіти, установ та підприємств різних регіонів України.

У  резолюції  конференції,  зокрема,  ухвалили  використати  її  матеріали  для  покращення  змісту  відповідних навчальних програм, для формування тематики наукових досліджень, для зосередження уваги під час підготовки фахівців на практичних аспектах із активним використанням інформаційних технологій.