Геоелектромагнітне поле антарктичного регіону за результатами фізичного моделювання

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

За результатами фізичного моделювання геоелектромагнітного поля Антарктичного регіону зроблено аналіз впливу регіональних та локальних неоднорідностей провідності поверхневого шару при глибинних МВ і МТ дослідженнях. Зроблено співставлення результатів 1D і 2D інверсій даних МТ зондувань для моделі регіону.

1. В.М. Кобзова, С.А. Дещиця, Б.Т. Ладанівський, І.П. Мороз. Фізичне моделювання електро­магнітних полів у геологічному середовищі. Київ. Наукова Думка. 2008.
  2. Р.Г. Куринин. Схема мощности земной коры Антарктиды. М:1:40000000
  3. Тектоническая карта Антарктиды масштаба 1: 10 000 000/Ред. Г. Э. Грикуров. М.: Картфабрика объединения "Аэрогеология" Мингео СССР, 1978
  4. M.P. Maslanyj, S.W. Garett, R.G.B. Renner,A.M. Smith Aeromagnetic Anomaly Map of West Antarctica (Wedell Sea Sector): Sheet 2 - BAS GEOMAP