Сучасна просторова геолого-геофізична модель глибинної будови південно-східної частини Карпатського нафтогазопромислового району та її адекватність гравітаційному полю

2013;
: pp. 271 - 273
Надіслано: Серпень 01, 2013
Науково-технічна компанія "ДЕПРОІЛ ЛТД"; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; ТОВ "НТФ "Біпекс лтд"
Західно-Українська геофізична розвідувальна експедиція ДГП "Укргеофізика"
Науково-технічна компанія "ДЕПРОІЛ ЛТД"; Західно-Українська геофізична розвідувальна експедиція ДГП "Укргеофізика"
Науково-технічна компанія "ДЕПРОІЛ ЛТД"; Карпатське відділення Інституту геофізики ім.С.І.Субботіна НАН України; Західно-Українська геофізична розвідувальна експедиція ДГП "Укргеофізика"

В роботі представлений один з основних етапів дослідження глибинної будови південно-східної частини Карпатського нафтогазоперспективного району – синтезування апріорної просторової геолого-геофізичної моделі глибинної будови, що побудована за комплексом наявних геолого-геофізичних і промислових даних. Досліджено відповідність створеної 3D геогустинної моделі території досліджень шляхом розвязку прямої задачі гравірозвідки та співставлення із спостереженим гравітаційним полем.

1.    Петровський О.П., Кобрунов А.И., Ганженко Н.С., Суятинов В.Н. Автоматизована система кількісної комплексної інтерпретації геофізичних даних GCIS як основа технології інтегральної інтерпретації комплексу геолого-геофізичної інформації для пошуків нафти і газу. – Геоінформатика. – 2003. – № 2. – C. 25-34.
2.    Заключний звіт по темі „Регіональний прогноз територій, перспективних на нафту і газ, на основі комплексного аналізу гравітаційного поля та комплексу геолого-геофізичних даних в межах Карпатського регіону”./ Петровський О.П. та ін. – Івано-Франківськ, ІФНТУНГ. – 2003.